select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
JMS
   spausdinti

Naujienos

2017/03/01 - Seminaro „Klimato kaitos įtaka vandens ekosistemų gyvūnų įvairovei ir produktyvumui“ akimirkos

2017 m. kovo 1 d. Lietuvos energetikos institute įvyko LMT Nacionalinės mokslo programos „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ projekto „Klimato kaitos ir kitų abiotinių aplinkos veiksnių poveikio vandens ekosistemoms vertinimas (KLIM-EKO)“ projekto seminaras „Klimato kaitos įtaka vandens ekosistemų gyvūnų įvairovei ir produktyvumui“, skirtas Lietuvos mokslo institucijų magistrantams, doktorantams ir jauniesiems mokslininkams.

Seminaras sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus iš įvairiausių mokslo institucijų ir ne tik. Renginyje dalyvavo atstovai iš Lietuvos energetikos instituto, Vilniaus universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Gamtos tyrimų cento, Klaipėdos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Kelių ir transporto tyrimo instituto, Kauno technologijos universiteto, Kauno kolegijos, o taip pat ir iš verslo įmonės UAB „Ekostruktūra“. Seminaro metu buvo pristatyti projekto tarpiniai rezultatai, vyko aktyvios diskusijos.

Renginio akimirkos
KLIM-EKO seminaras 2017-03-01
L. R. Žiemio (LEI) nuotr.

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2017. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113