select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2017/12/13 - Estijos mokslo bendruomenei pristatytas projektas BRILLIANT

 


2017 m. gruodžio 7-8 dienomis Tartu universitete (Estija) vyko H2020 projekto BRILLIANT renginys, kurio metu Estijos mokslo bendruomenei buvo pristatyti projekto tikslai, uždaviniai ir pasiekti rezultatai.

BRILLIANT yra LEI koordinuojamas projektas, kurio tikslas apjungti Baltijos regiono šalių kompetencijas siekiant užtikrinti bendradarbiavimą branduolinės energetikos tyrimų srityje tarp universitetų ir mokslinių tyrimų centrų Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Švedijoje.

Šiame renginyje LEI atstovavo projekto vadovas S. Rimkevičius ir dr. E. Urbonavičius. Po susitikimo su Estijos mokslo bendruomene vyko darbų aptarimas su projekto partneriais iš Latvijos universiteto (Latvija), Tartu universiteto (Estija), Stokholmo Karališkojo technologijų instituto (KTH, Švedija), Nacionalinio branduolinės energetikos tyrimų centro (NCBJ, Lenkija), Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC, Lietuva) ir UAB „VAE SPB“ (Lietuva).


Projekto BRILLIANT pristatymas Estijoje

European Union

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2017. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113