select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2018/01/15 - Institute lankėsi Marco Santarelli („ReS on Network“ mokslinis direktorius, Italija)

2018 m. sausio 12 d. Lietuvos energetikos institute lankėsi Marco Santarelli („ReS on Network“ mokslinis direktorius, Italija).

„ReS On Network“ yra tarptautinis mokslinių tyrimų institutas, turintis biurus Londone ir Italijoje. Atliekami tyrimai ypatingos svarbos infrastruktūrų, tinklų analizės, didžiųjų duomenų, atsinaujinančių energijos išteklių ir kt. srityse.

Susitikimo metu buvo pristatytos LEI ir „ReS on Network“ mokslinės veiklos, aptartos bendradarbiavimo galimybės energijos saugojimo, energijos vartojimo optimizavimo, ypatingos svarbos infrastruktūrų vertinimo tematikose.

Taip pat, buvo aptartos LEI ir Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamos tarptautinės konferencijos CRITIS 2018 organizaciniai klausimai. „ReS on Network“ yra Young CRITIS 2018 Award rėmėjas, trys jaunieji mokslininkai už geriausius straipsnius CRITIS 2018 konferencijos tematika bus apdovanoti konferencijos metu.

Marco Santarelli vizitas LEI
L. R. Žiemio (LEI) nuotr.

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2018. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113