select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2018/09/28 - Projekto „Ecoflow“ naujienos: įvyko suinteresuotoms šalims skirtas informacinis projekto seminaras

2018 m. rugsėjo 27 d. Panevėžyje (Šermutas, Šilagalio kaimas) įvyko projekto „Ekologinio debito nustatymas Latvijos–Lietuvos pasienio upių baseinuose” (ECOFLOW, LLI-249) seminaras, kuriame dalyvavo daugiau nei 50 atstovų iš Latvijos ir Lietuvos. Seminaro metu mokslininkai, hidroelektrinių savininkai, Aplinkos ministerijos atstovai ir visuomenė diskutavo apie hidroelektrinių įtaką gamtai bei ekologinio debito nustatymo būtinumą ateityje.

Paralelinėje sekcijoje lietuvių kalba vykstant diskusijoms ir dalinantis patirtimi buvo bendrai sutarta dėl šių aspektų: apsvarstyti projekto ekspertų pasiūlytas rekomendacijas dėl ekologinio debito nustatymo Lietuvoje Aplinkos ministerijoje bei jai pavaldžiose įstaigose, papildyti tvenkinių eksploatavimo taisykles įvedant ekologinio debito sąvoką, įvertinti hidroelektrinių teikiamų duomenų teikimo galimybes realiu laiku ir viešo duomenų prieinamumo galimybes mokslininkams ir kitiems visuomenės nariams.


ECOFLOW Informational seminar for Stakeholders
LEI archyvo nuotr.

ECOFLOW partnersŠi publikacija parengta naudojant Europos Sąjungos paramą. Už šios publikacijos turinį atsako Lietuvos energetikos institutas ir jokiomis aplinkybėmis publikacijos turinys negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos poziciją.

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2018. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113