select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2019/05/07-09 - EUROfusion projekto mokslo komunikacijos specialistų posėdis


Gegužės 7–9 dienomis Kaune įvyko Lietuvos energetikos instituto (LEI) organizuotas H2020 programos projekto „EUROfusion“ komunikacijos atstovų posėdis, kuriame dalyvavo projektą įgyvendinančių organizacijų atstovai. Posėdyje aptarti pasiekti rezultatai ir būdai, kaip pagerinti mokslo rezultatų komunikaciją. Taip pat buvo pristatytas naujas eksponatas, kurį planuojama įtraukti į „Fusion EXPO“ parodą, kiekvienais metais atvykstančią į naują šalį.

Posėdyje pristatyta išsami informacija apie asmens duomenų tvarkymo problemas, atsižvelgiant į praėjusiais metais Europos Komisijos priimtą bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. Buvo aptariami klausimai, kaip atskirti asmens privačius ir su darbo santykiais susijusius duomenis, kada galima naudoti asmens atvaizdą, ir kaip užtikrinti asmens duomenų apsaugą. Pranešėjos iš Jungtinės Karalystės Mokslo ir technologijų tarybos vertinimu, šiuo metu asmens duomenų apsaugos temoje dar labai daug neatsakytų klausimų ir reikės daug diskusijų, kaip turėtų būti įgyvendinti direktyvos reikalavimai.

Susitikimo dalyviai dalyvavo kompanijos „Guerilla Science“ praktiniuose mokymuose, kuriuose buvo pristatoma, kaip reikėtų parengti mokslo komunikacijos strategiją, pradedant nuo tikslinės auditorijos pasirinkimo iki jos įtraukimo į organizacijos tikslų įgyvendinimą.

Posėdžio dalyviai lankėsi Lietuvos energetikos institute. Instituto veiklą pristatė LEI direktoriaus pavaduotojas Rolandas Urbonas. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų perdavimo skyriaus (MTEPIPS) vadovas Rimantas Levinskas lydėjo svečius į vizitus po laboratorijas, kuriose buvo pristatyta laboratorijų veikla ir atliekami tyrimai.© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113