select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2019/07/18 - Institute lankėsi Mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijų asociacijos atstovai


2019 m. liepos 15 d. institute lankėsi Mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijų asociacijos atstovai: asociacijos direktorė Monika Poškutė, Fizinių ir technologijos mokslų centro inovacijų vadybininkas Karolis Stašys ir Fizikos instituto Mokslo ir technologijų parko vadovas Julius Paužonis.

Svečiai susitiko su LEI direktoriumi Sigitu Rimkevičiumi, administravimo padalinio atstovais Rimantu Levinsku ir Rimantu Baku bei LEI Vandenilio energetikos technologijų centro (VETC) vadovu Dariumi Milčiumi. Svečiai domėjosi vykdomais MTEP projektais bei pasiekimų komercializavimo  klausimais. Po aktyvios diskusijos svečiai apsilankė VETC, Degimo procesų, Šiluminių įrengimų tyrimo ir bandymų, Medžiagų tyrimų ir bandymų bei Plazminių technologijų laboratorijose, susipažino su turima mokslinių tyrimų įranga ir galimybėmis. Svečius ypač sudomino VETC infrastruktūros galimybės bei  pasiekimai ir su VETC vadovu Dariumi Milčiumi sutarė dėl konkrečių bendradarbiavimo veiklų.

Mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijų asociacija įkurta š.m. birželio 4 d. susivienijus Fizinių ir technologijos mokslų centrui (FTMC), Lietuvos energetikos institutui (LEI), Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrui (LAMMC) bei Fizikos instituto Mokslo ir technologijų parkui (FIMTP).


RTO Lithuania LinkedIn
RTO Lithuania facebook


© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113