select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2019/07/18 - Susitikimas su AB „Klaipėdos energija“ generaliniu direktoriumi


2019 m. liepos 15 d. įvyko susitikimas su AB „Klaipėdos energija“ generaliniu direktoriumi Antanu Katinu.

Susitikimo metu aptarti bendrovei šiuo metu aktualūs klausimai bei laukiantys iššūkiai šilumos sektoriuje. AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius Antanas Katinas akcentavo būsimus pokyčius, siejamus su naujų vartotojų prijungimu, kuriems reikia ne tik energijos patalpų šildymui bei karšto vandens ruošimui, bet ir vėsinimo paslaugos vasaros metu. Taip pat paminėtas UAB Geoterma veiklos atnaujinimas, kaip vienas iš galimų atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) panaudojimo plėtros Klaipėdoje atvejų. Instituto direktorius Sigitas Rimkevičius pateikė keletą siūlymų dėl bendrų iniciatyvų sprendiniui rasti.

Instituto atstovai Sigitas Rimkevičius, Rolandas Urbonas ir Rimantas Bakas trumpai pristatė galimas bendradarbiavimo su Klaipėdos miesto savivaldybe ir energetikais sritis esamoje Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Horizontas 2020“, bei būsimoje programoje „Horizontas Europai“ (2021-2027).© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113