select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2019/09/04 - UAB „LOKMIS“ atstovų vizitas institute


2019 m. rugsėjo 4 d. institute lankėsi UAB „LOKMIS“ vykdantysis direktorius dr. Andrius Budreika ir projektų vadovas dr. Stasys Motiejūnas. Susitikimą inicijavo Lietuvos energetikos instituto (LEI) Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų perdavimo skyriaus žinių vadybininkas Mindaugas Vaišnoras. Susitikime dalyvavo LEI Degimo procesų, Plazminių technologijų, Branduolinių įrenginių saugos ir Energetikos kompleksinių tyrimų laboratorijų vadovai.

Svečiai pristatė UAB „LOKMIS“ vykdomas įvairių bandymų ir matavimų, analizės įrangos pardavimo, konsultavimo atliekų klasifikavimo projektuose veiklas. Instituto laboratorijų vadovai pateikė informaciją apie laboratorijų galimybes ir pasiekimus. Svečiai pabrėžė bendrovės interesą bendradarbiauti su Institutu sprendžiant įvairių atliekų utilizavimo, saugojimo ir šių procesų ekonominio pagrindimo klausimus. Aptartos galimybės bendradarbiauti esamoje Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Horizontas 2020“, bei būsimoje programoje „Horizontas Europai“ (2021-2027). Po susitikimo svečiai supažindinti su Degimo procesų ir Plazminių technologijų laboratorijų infrastruktūra.

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113