select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2019/11/04 - EUROSAFE 2019


2019 m. lapkričio 4-5 dienomis Kelne (Vokietija) vyko kasmetinė konferencija EUROSAFE, kurioje dalyvavo ir Lietuvos energetikos instituto atstovai S. Rimkevičius ir E. Urbonavičius.

Konferencijos pranešimai buvo suskirstyti į tris seminarus:
1) Branduolinės energetikos saugoas vertinimas ir moksliniai tyrimai;
2) Atominių elektrinių eksploatacijos nutraukimas, atliekų tvarkymas ir saugojimas;
3) Radiacinė sauga, aplinka ir avarinė parengtis. S. Rimkevičius kartu su ENEA organizacijos atstovu F. Rocchi pirmininkavo šiam seminarui.

Be mokslinių pranešimų konferencijoje vyko ir „TSO Cafe“, neformalioms diskusijoms skirta erdvė, kur visos konferencijoje dalyvavę organizacijos turėjo galimybę pristatyti savo veiklą. LEI pristatė stendą, kuriame nurodytos LEI veiklos branduolinės energetikos tyrimų srityje, buvo rodoma video medžiaga apie LEI bei pristatyti LEI vykdomi branduolinės energetikos tyrimų srities projektai ES inovacijų ir mokslinių tyrimų programoje „Horizontas 2020“. Renginiuose platinta LEI reklaminė medžiaga.

Lapkričio 6 d. vykusiame ETSON Generalinės asamblėjos posėdyje aptartos ETSON veiklos, ETSON bendradarbiavimo su tarptautinėmis organizacijomis klausimai.


© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113