select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2020/02/06 - Lietuvos energetikos instituto Mokslo tarybos posėdis


2020 m. vasario 6 d. įvykusiame Lietuvos energetikos instituto Mokslo tarybos posėdyje patvirtinti 2020 m. instituto finansinės veiklos nuostatai. Aptartas Instituto ilgalaikių programų vykdymas. Direktorius pristatė Instituto vaidmenį ir tikslus Mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijų asociacijos (RTO Lithuania) veikloje. Mokslo tarybos pirmininkas pristatė Mokslo tarybos 2020 m. darbo planą, kuris buvo patvirtintas.

Direktorius pristatė Instituto teisinės formos keitimo iš valstybės biudžetinės į viešąją įstaigą poreikį ir privalumus. Mokslo taryba vienbalsiai pritarė kreipimuisi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją dėl teisinės formos pakeitimo.

Direktorius taip pat pristatė situaciją Atsinaujinančių išteklių ir efektyvios energetikos laboratorijoje. Pateikta mokslo veiklos krypčių, pasiekimų, mokslinio personalo ir finansinė situacija. Mokslo taryba pritarė Atsinaujinančių išteklių ir efektyvios energetikos laboratorijos kaip struktūrinio vieneto statuso panaikinimui.


© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113