select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Renginiai
Institute
Lietuvoje
Užsienyje
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
JMS
   spausdinti

Renginiai / Lietuvoje

2017/05/10-11 - Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugė

DATA: 2017 m. gegužės 10-11 d.

DALYVIAI: Norvegijos ir Lietuvos įmonės, veikiančios biomasės energetikos srityje

VIETA: LITEXPO, Laisvės per. 5, Vilnius, Lietuva

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, bendradarbiaudama su Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra "Innovation Norway", kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugėje. Verslo kontaktų mugė – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus.

RENGINIO PROGRAMA 

Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai. Kviečiamos Lietuvos ir Norvegijos įmonės ir mokslo institucijos, veikiančios šiose srityse: elektronika ir elektrotechnika; mašinų ir įrangos gamyba; metalo gaminių gamyba; plastiko gaminių gamyba; optika ir optronika. Kontaktų mugė vyks parodos Balttechnika 2017 metu.

Dalyvavimo verslo kontaktų mugėje nauda:

  • Susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos inžinerine pramone bei energetiškai efektyvių technologijų taikymu šiame sektoriuje;
  • Užmegsite ryšius su pažangiomis Norvegijos įmonėmis, taikančiomis energetiškai efektyvias technologijas.
  • Apsilankysite moderniausiose Lietuvos gamybos įmonėse, kuriančiose ir diegiančiose energetiškai efektyvias technologijas.
  • Apsilankysite tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje Lietuvoje Balttechnika 2017. Skaityti daugiau>>>

Specialiai parengtose inovacijų erdvėse vyksiantys idėjų ir kontaktų mainai – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų atstovais, pasidalinti idėjomis ir inicijuoti dvišalius projektus, susijusius su energetiškai efektyviomis technologijomis.

Verslo kontaktų mugėje gali dalyvauti ne daugiau kaip 2 įmonių ar mokslo institucijų atstovai. Pageidaujančius dalyvauti renginyje prašome užpildyti REGISTRACIJOS ANKETĄ.

AKTUALU: papildomos galimybės dalyvauti parodos Balttechnika 2017 programoje:

  • Gegužės 11 d. konferencija – PRAMONĖ 4.0: kokių transformacijų mums dar reikia.
  • Gegužės 10-12 d. dalyvavimas su individualiu, įmonę pristatančiu stendu parodoje Balttechnika 2017. Registracija iki 2017 04 26.

Individualaus stendo parodoje Balttechnika 2017 išlaidos nėra kompensuojamos Žaliosios pramonės inovacijų programos dvišalio bendradarbiavimo lėšomis. Registracija pagal individualų įmonių atstovų poreikį.

Daugiau informacijos:

Monika Jakučionytė

monika@mvp.lt

+370 611 66 417

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2017. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113