select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
Darbas
Praktika, stažuotės
Doktorantūra
   spausdinti

Karjera / Darbas

Šiluminių įrengimų tyrimo ir bandymų laboratorija
.
1. Darbo pobūdis: : mokslinis tiriamasis;
- tekėjimų mikrokanaluose ir pernašos procesų mikrosistemose tyrimai taikant dalelių judesio vizualizavimo metodus ir aparatūrą,
- dujų atskyrimo taikant membranines technologijas procesų tyrimai.
Reikalavimai: magistras, turintis motyvaciją mokslui ir tolesnėms studijoms doktorantūroje, mokantis anglų kalbą.
Kandidato specializacija: pageidautina: taikomoji fizika (arba kita, susieta su šia specializacija); būtinas optikos ir lazerinės technikos elementų bei vaizdų apdorojimo metodų žinojimas.
Laboratorija siūlo: iš pradžių – inžinieriaus pareigas ir algą pagal susitarimą. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui ir esant teigiamiems rezultatams, visos galimybės tobulėti, studijuoti, dalyvauti projektuose bei gauti atlygį, adekvatų parodytoms pastangoms.
 
2. Darbo pobūdis: mokslinis tiriamasis;
- įrenginių, deginančių arba termiškai skaidančių įvairių rūšių biokurą ir atgautąjį kurą, veikimo moksliniai ir taikomieji tyrimai, bandymai ir atitikties nustatytiems reikalavimams vertinimai,
- kietųjų dalelių atskirimo ESF įrenginiuose bei šių įrenginių efektyvumo tyrimai.
Reikalavimai: bakalauras arba magistras, turintis polinkį taikomiesiems (inžinieriniams) tyrimams (neatmetama galimybė toliau studijuoti doktorantūroje), mokantis anglų kalbą.
Kandidato specializacija: Pageidautina: taikomoji fizika, termoinžinerija ar kita specializacija, kurioje įgytos žinios apie tyrimuose naudojamą degimo proceso ir produktų analizės aparatūrą, matavimo rezultatų surinkimo ir apdorojimo sistemas ir programas.
Laboratorija siūlo: pradžioje inžinieriaus pareigas ir pareiginę algą pagal susitarimą. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui ir esant teigiamiems rezultatams, visos galimybės tobulėti, studijuoti, dalyvauti projektuose bei gauti atlygį, adekvatų įneštam indėliui.
 
Kontaktai:
Nerijus Pedišius, Šiluminių įrengimų tyrimo ir bandymų laboratorijos vadovas, tel.: +370(37) 401863
faksas: +370(37) 351271, El. paštas: Nerijus.Pedisius
___________
Kviečiame apsilankyti LEI atvirų durų dienoje, kuri vyksta kasmet balandžio mėnesį. Sekite informaciją www.lei.lt
 

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2019. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113