2006/06/16 - Jungtinių tyrimų centro info diena

2006 m. birželio 16 d. Vilniuje Jungtinis tyrimų centras (JTC) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija, Tarptautinių mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra ir Lietuvos mokslų akademija organizavo JTC Valdybos tarybos posėdį bei Apskrito stalo diskusiją tarp Lietuvos mokslininkų ir JTC atstovų. 

   
   
   
   
   


Renginyje dalyvavo JTC Generalinis direktorius p. Roland Shenkel, JTC Valdybos tarybos pirmininkas Fernando Aldana bei gausi valdybos tarybos narių delegacija iš daugiau kaip 30 JTC šalių narių. Renginio metu vyko Apskrito stalo diskusija, kurios tema – bendradarbiavimo skatinimas tarp JTC generalinio direktorato ir Lietuvos mokslo tyrimų institucijų.
Vienas pagrindinių įvykių – Jungtinio tyrimų centro Energetikos instituto ir Lietuvos energetikos instituto bendradarbiavimo sutarčių pasirašymas. Iš JTC Energetikos instituto pusės pasirašė JTC Generalinis direktorius p. Roland Shenkel, iš Lietuvos energetikos instituto pusės – direktorius Prof. Habil. dr. Eugenijus Ušpuras. Tai kol kas pirmoji ir vienintelė sutartis tarp Jungtinių tyrimų centro ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijos.

Išsamesnę informaciją apie vizitą rasite http://www.tpa.lt/Renginiai/JRC/LT/index.htm