Duomenų privatumo politika

Lietuvos energetikos institutas gerbia jūsų privatumą. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją. Šiame dokumente rasite informacijos apie tai, kaip savo veikloje vykdome jūsų asmens duomenų tvarkymą.

LIETUVOS ENERGETIKOS INSTITUTO
NAUJIENLAIŠKIO GAVĖJŲ PRIVATUMO POLITIKA

Šioje politikoje paaiškinama, kaip mes renkame, saugome ir naudojame asmens duomenis, kuriuos Jūs savanoriškai pateikiate, kai užpildote naujienlaiškio užsakymo formą, kurią galite rasti www.lei.lt puslapio apačioje.

1. Svetainės naujienlaiškių sistema
Svetainėje yra galimybė užsiprenumeruoti naujienlaiškius. Suvestas elektroninis paštas yra saugomas duomenų bazėje ir yra prižiūrimas svetainės administratorių. Duomenų pateikimas, užpildant užsakymo formą, laikomas Jūsų sutikimu tvarkyti pateiktus duomenis.

Asmuo, pildantis kontaktų formą ar anketą bei užsisakantis naujienlaiškį, prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikslumu. Pastebėję netikslumų, nedelsiant mus informuokite.

2. Teisėtas asmens duomenų rinkimas ir naudojimas
1) Duomenų pateikimas, užpildant užsakymo formą, laikomas Jūsų sutikimu tvarkyti pateiktus duomenis.
2) Naujienlaiškio prenumerata yra nemokama.
3) Norėdami užsiregistruoti LEI naujienlaiškio paslaugai gauti, Jums tereikia pateikti el. Pašto adresą.
4) Jūsų duomenis naudosime naujienlaiškio bei susijusios informacijos apie LEI veiklą siuntimo paslaugai teikti.
5) Mūsų naujienlaiškius gausite nuo prenumeratos pradžios.
6) Mes Jūsų informaciją saugome, kol Jūs neatšauksite savo sutikimo jos tvarkymui.
7) Jei norite atsisakyti naujienlaiškių, tą padaryti galite paspaudę nuorodą gauto naujienlaiškio apačioje (unsubscribe) arba prašome susisiekti šiuo el. paštu: info@lei.lt. Mes Jūsų duomenis panaikinsime per 96 valandas ir Jūs nebegausite mūsų naujienlaiškių.
8) Mes niekada nepateikiame klaidingos informacijos apie save ar savo veiklą. Jeigu iš mūsų gavote su mūsų paslaugomis nesusijusį, įtartino turinio jums adresuotą el. laišką, praneškite mums apie tai.

Mes naudojame „Mailerlite“ kaip savo rinkodaros platformą. Užsiprenumeruodami naujienlaiškį, jūs patvirtinate, kad jūsų informacija bus perduota „Mailerlite“ platformai. Sužinokite daugiau apie „Mailerlite“ privatumo politiką čia.