Įvyko ECOFLOW projekto seminaras skirtas tarpiniams projekto rezultatams aptarti

Š.m. kovo 28 -29 d. Lietuvos energetikos institute įvyko ECOFLOW (Nr. LLI-249) projekto seminaras skirtas tarpiniams projekto rezultatams aptarti.

Seminare dalyvavo bendradarbiaujančių institucijų ekspertai (Latvijos aplinkos, geologijos ir meteorologijos centras, Latvijos maisto saugos, gyvūnų sveikatos ir aplinkos tyrimų institutas ir Lietuvos energetikos institutas). Seminaro metu ekspertai aptarė upės ruožų su vienodomis hidromorfologinėmis sąlygomis kartografavimą ir jų charakteristikas Ventos upės baseino rajone bei analizavo ir palygino pirmuosius žuvų buveinių modeliavimo rezultatus. Taip pat turėjo galimybę padiskutuoti su ekspertu iš Italijos (Paolo Vezza) apie šiuos rezultatus tiesioginio vaizdo skambučio metu. Projekto partneriai aptarė ir paruošė susitikimo su mažųjų hidroelektrinių savininkais, aplinkos apsaugos agentūros bei kitų suinteresuotų institucijų atstovais dienotvarkę ir nutarė, kad šio susitikimo metu vyks dvi paralelinės sekcijos lietuvių ir latvių kalbomis, o pabaigoje bendroje sekcijoje dalyviai aptars bei palygins turimus rezultatus ir nusimatys ateities gaires.

Apie projektą „ECOFLOW“ daugiau galite sužinoti projekto interneto svetainėje.
 

Ecoflow projekto partnerių logotipai

Ši publikacija parengta naudojant Europos Sąjungos paramą. Už šios publikacijos turinį atsako Lietuvos energetikos institutas ir jokiomis aplinkybėmis publikacijos turinys negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos poziciją.