Horizontas 2020 projekto „LD-SAFE naujienlaiškis (nr. 1)

Horizontas 2020 projektas „LD-SAFE“ skelbia pirmą naujienlaiškį, kuriame pristatoma projekto sudėtis ir tikslai, projekto struktūra ir vykdytojai, atskiros projekto užduotys bei juose pasiektas progresas bei klausimynas su atsakymais. Taip pat, pateikiama informacija apie projekto sklaidą įvairiuose renginiuose.

„LD-SAFE“ projekto pagrindinis tikslas pasiūlyti lazerių technologiją kaip alternatyvą įprastoms metalo pjovimo technologijos, naudojamoms branduolinių reaktorių eksploatacijos nutraukimo darbuose. Projektas didelį dėmesį skiria techninėms, finansinėms ir kitoms kliūtims ar iššūkiams, susijusiems su lazerių technologijos naudojimu branduolinių reaktorių vidinių konstrukcijų ar apsauginių kiautų išardymui.

Lietuvos energetikos institutas kartu su Ignalinos AE ir kitomis kompanijomis dalyvauja projekto „End-User“ grupėje. Dalyvavimas šioje „End-User“ grupėje leidžia susipažinti su projekte vykdomais darbais, kylančiais iššūkiais bei gautais rezultatais. „End-User“ grupės nariai gali teikti savo pastebėjimus ir pasiūlymus, dalyvauti rezultatų aptarimuose.

Naujienlaiškis: LD-SAFE – Newsletter #1 – October 2021

Daugiau informacijos apie projektą: https://ldsafe.eu/