Įvyko 19-oji CYSENI konferencija

Praėjo jau 19-oji CYSENI konferencija, vykusi gegužės 23-26 dienomis. CYSENI 2023 Organizacinio komiteto vardu dėkojame visiems dalyviams, kviestiniams pranešėjams, rėmėjams, vertintojams, žiūrovams ir visiems prisidėjusiems!

Džiaugiamės besitęsiančia RTO Lithuania narių, Lietuvos energetikos instituto ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro, partneryste jau trečius metus iš eilės kartu organizuojant konferenciją CYSENI. Partnerystės dėka išaugo konferencijos apimtis, buvo papildytos temos.

Konferencijos pradžioje LAMMC direktoriaus pavaduotoja mokslui dr. Vita Tilvikienė, LEI direktorius dr. Sigitas Rimkevičius ir asociacijos „RTO Lithuania“ vykdomasis direktorius Arminas Varanauskas džiaugėsi, kad doktorantai savo jėgomis jau 19-ą kartą suorganizavo konferenciją CYSENI. Konferencijos tarpdiscipliniškumas yra pagrindinis šios konferencijos privalumas, nes plečiasi doktorantų žinių laukas, užmezgami bendradarbiavimo ryšiai su kitų mokslo sričių atstovais.

Konferencija šiais metais vyko gyvai – Lietuvos energetikos institute, kur konferencijos dalyviai galėjo ne tik pristatyti savo pranešimus, bet ir bendrauti vieni su kitais, užmegzti pažintis ir ryšius, aptarti pristatytus darbus. Konferencijoje dalyvavo 140 dalyvių iš 20 šalių, pristatyta 11 kviestinių lektorių pranešimų.

CYSENI yra kasmetinis renginys, skirtas jauniesiems mokslininkams ir profesionalams iš Europos ir viso pasaulio, dirbantiems energetikos ir aplinkos mokslų srityse. CYSENI tikslas – padėti jauniems mokslininkams pristatyti savo naujausius tyrimus ir užmegzti ilgalaikius mokslinius ryšius.

CYSENI konferencijos organizatoriai bendradarbiauja su mokslo žurnalais (Applied Sciences, Plants, Water, Horticulturae, Energetika).

Iki kitos konferencijos!

Renginio partneriai ir rėmėjai