Įvyko 20-oji CYSENI konferencija

Praėjo jau 20-oji CYSENI konferencija, vykusi gegužės 21-23 dienomis. CYSENI 2024 Organizacinio komiteto vardu dėkojame visiems dalyviams, kviestiniams pranešėjams, rėmėjams, vertintojams, žiūrovams ir visiems prisidėjusiems!

Džiaugiamės besitęsiančia RTO Lithuania narių, Lietuvos energetikos instituto ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro, partneryste jau ketvirtus metus iš eilės kartu organizuojant konferenciją. Partnerystės dėka išaugo konferencijos apimtis, buvo papildytos temos.

Konferencija šiais metais vyko gyvai – Lietuvos energetikos institute, kur konferencijos dalyviai galėjo ne tik pristatyti savo pranešimus, bet ir bendrauti vieni su kitais, užmegzti pažintis ir ryšius, aptarti pristatytus darbus. Konferencijoje dalyvavo 150 dalyvių iš 12 šalių, pristatyti 7 kviestinių lektorių pranešimai.

CYSENI yra kasmetinis renginys, skirtas jauniesiems mokslininkams ir profesionalams iš Europos ir viso pasaulio, dirbantiems energetikos ir aplinkos mokslų srityse. CYSENI tikslas – padėti jauniems mokslininkams pristatyti savo naujausius tyrimus ir užmegzti ilgalaikius mokslinius ryšius.

Iki kitos konferencijos!