Įvyko nuotolinis seminaras „Galimybės švariojo vandenilio technologijų kūrėjams ir vystytojams“

ABB Hydrogen

Balandžio 22 d. įvyko nuotolinis seminaras „Galimybės švariojo vandenilio technologijų kūrėjams ir vystytojams“, kuriame LEI Vandenilio energetikos technologijų centro vadovas, Jungtinės kuro elementų ir vandenilio technologijų iniciatyvos (FCH) atstovas pristatė pranešimą „Apie ambicingus Europos tikslus žaliojo vandenilio gamybai”.

Seminaro metu buvo pristatyta Jungtinė kuro elementų ir vandenilio technologijų iniciatyva (FCH) bei Europos ambicijos vandenilio energetikos technologijų panaudojimui transporto ar atsinaujinančių energetikos šaltinių integravui į energetikos tinklus iššūkiams.

Taip pat buvo pristatytos galimybės naujų procesų ir technologijų švariojo vandenilio kūrėjams dalyvausiantiems Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų bendrosios 2021–2027 m. programos „Europos horizontas“ (angl. Horizon Europe) Europos inovacijų tarybos (angl. European Innovation Council, EIC) priemonėje „EIC Pathfinder“.

Plačiau apie praėjusį seminarą: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/seminaras-galimybes-svariojo-vandenilio-technologiju-kurejams-ir-vystytojams.