LEI vyko VDU informatikos ir matematikos viktorina „IFtorina‘20“

2020 m. vasario 1 d. Vytauto Didžiojo universitete ir Lietuvos energetikos institute vyko VDU Informatikos fakulteto organizuojama kasmetinė informatikos ir matematikos viktorina „IFtorina’20“.

Viktorinoje dalyvavo 2-4 gimnazinių ir 10-12 klasių moksleiviai. Renginio metu dalyviai susipažino su VDU Informatikos fakultete vykdomais IT projektais, varžėsi komandinėse rungtyse, pasitikrino informatikos ir matematikos žinias, klausėsi įdomios Dell Technologies paskaitos apie karjerą didelėje IT įmonėje, bei ragavo šventinį tortą.

Viktorinos dalyviai gavo dalyvio sertifikatus, o geriausiai pasirodę moksleiviai buvo apdovanoti rėmėjų prizais. Mokinius atlydėję mokytojai taip pat neliko be dėmesio – jiems buvo siūlomi informacinių technologijų seminarai (VŠĮ Edulandas kūrybinės dirbtuvės „Interaktyvus programavimas“ ir „Robotas pamokoje“).

Renginio rėmėjai: UAB Equinox Europe, ESET Lietuva, UAB ALSO Lietuva, Dell Technologies, UAB DevBridge LT, UAB Visma Lietuva, UAB Realister Media, UAB Disco Products, VŠĮ Edulandas, Lietuvos energetikos institutas, AB Kauno energija, VDU IF Alumni.

Daugiau informacijos apie renginį:
Internete: http://iftorina.vdu.lt
El.paštu: iftorina@if.vdu.lt
Tel.: (8 37) 327 900