Lietuvos energetikos institutas tapo Lietuvos pramonininkų konfederacijos nariu

Rugpjūčio 31 d. vykusio LPK prezidiumo posėdžio metu nutarta, jog Lietuvos energetikos institutas neasocijuoto nario teisėmis priimamas į Lietuvos pramonininkų konfederacijos narių gretas!

„Džiaugiamės, kad LPK narių gretos nuolat pildosi. Šiandien prie mūsų prisijungė labai plataus profilio asociacijos ir Lietuvos energetikos institutas. Kartu veikdami galėsime pasiekti bendrą tikslą, jog sąlygos gyvuoti ir plėstis verslui gerėtų, o tai leistų augti darbo vietų skaičiui ir didintų visos Lietuvos konkurencingumą“, – sako LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Lietuvos energetikos institutas – energetikos ir susijusių sričių mokslo, inovacijų ir technologijų kompetencijos centras.

„Drauge su Energetikos instituto sukauptomis ekspertinėmis žiniomis, galėsime aktyviau įsitraukti į naujų energetikos technologijų vystymą, žaliojo vandenilio technologijų valstybės lygmeniu diegimą ir kitus projektus“, – sakė LPK prezidentas.

Šiuo metu LPK priklauso 57 šakinės, 6 regioninės asociacijos visose lietuvišką produkciją gaminančiose pagrindinėse pramonės šakose, taip pat 25 neasocijuoti nariai, tarp kurių ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos, advokatų kontoros.

LPK yra nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija.

Daugiau informacijos: https://www.lpk.lt/