Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga skelbia „Geriausios disertacijos“ rinkimus

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) iniciatyva jau penkioliktą kartą organizuojamas konkursas „Geriausia disertacija“. Visi Lietuvos mokslininkai, doktorantai ir LJMS nariai kviečiami nuo sausio 7 d. iki vasario 28 d. siūlyti konkursui 2020-aisiais metais Lietuvoje apgintas disertacijas.

Šių metų konkurse tradiciškai bus renkamos geriausios disertacijos, apgintos gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos, bei žemės ūkio ir humanitarinių ir socialinių mokslų srityse.

Kaip ir ankstesniais metais pasiūlytus darbus vertins autoritetinga komisija, sudaryta iš Lietuvos ir užsienio mokslininkų. Konkurso laureatai bus pagerbti 2021 m. rudenį iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose ir apdovanoti rėmėjų prizais.

Darbų pateikimo tvarka
Patys autoriai savo darbų apdovanojimams laimėti teikti negali. Pretendentai apdovanojimams turi būti pastebėti, surasti ir pasiūlyti kolegų: doktorantų bei patyrusių mokslininkų.

Darbai, pretenduojantys į Geriausių disertacijų apdovanojimus, siūlomi nuo 2020 m. sausio 7 d. iki vasario 28 d. Darbai turi būti apginti kalendorinių metų ribose t.y. 2020-01-01 iki 2020-12-31.
Siūlymo ANKETA

Daugiau apie konkursą rasite čia.

LEI doktorantų 2020 m. apgintos disertacijos: https://lei.lt/doktorantura/apgintos-disertacijos/