Paskelbti žinių dalijimosi platformos „Rail Baltica Academy“ rudens sesijos pranešėjai ir jų temos

Besidomintiems geležinkelių transporto inžinerija, planavimu, naujovėmis, virtualiu projektavimu, statyba, aplinkosauga ir kitais su „Rail Baltica“ projektu susijusiais klausimais – studentams ir visuomenei – „RB Rail AS“ inicijuoja „Rail Baltica Academy“ rudens sesiją. Papildomos paskaitos bus organizuojamos bendradarbiaujant su Lietuvos energetikos institutu, Rygos technikos universitetu, Kauno technikos kolegija, Talino technologijos universitetu, TTK taikomųjų mokslų universitetu.

Paskaita Lietuvos energetikos institute, skirta visiems besidomintiems, vyks lapkričio 16 d. 10 val.
Pranešimo tema – „Didžiausiais geležinkelių elektrifikavimo projektas Baltijos šalyse: technologijos, inžinerinis vertinimas ir įgyvendinimas“.
Pranešėjas – Antanas Šnirpūnas, „RB Rail AS“ Elektros tiekimo grupės vadovas.
Paskaita vyks nuotoliniu būdu, peržiūros nuoroda bus pasidalinta renginiui artėjant.

Daugiau nei 20-ies paskaitų metu, „Rail Baltica Academy“ dalyviai galės išgirsti įžvalgas apie skirtingus projekto aspektus, tiesiogiai susipažinti su „Rail Baltica“ ekspertais ir dalyvauti klausimų-atsakymų sesijose.

Visi pranešėjai ir jų temos:
https://www.railbaltica.org/lt/paskelbti-ziniu-dalijimosi-platformos-rail-baltica-academy-rudens-sesijos-pranesejai-ir-ju-temos/

Savo apimtimi ir techniniu sudėtingumu „Rail Baltica“ yra vienas didžiausių greitųjų geležinkelių projektų Europoje ir vienas iš aštuonių svarbiausių infrastruktūrinių projektų Europoje. „Rail Baltica“ projektas į Baltijos šalis atneša geriausias tarptautines patirtis ir susieja jas su vietos ekspertais ir praktikais, taip tik dar kartą patvirtinant, kad yra visos Europos projektas.