40-asis Euroheat & Power kongresas Vilniuje

Data2021-05-04
VietaRadisson Blu Hotel Lietuva

2021 metų gegužės 3-5 dienomis Vilniuje vyks 40-asis Euroheat&Power kongresas.
Pagrindiniai kongreso organizaciniai partneriai Lietuvoje: LŠTA ir Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

Į šį kas dvejus metus vykstantį renginį susirenka daugiau kaip 350 atstovų iš įvairių Europos ir kitų pasaulio šalių, aptariamos pastarojo laikmečio problemos, aktualios išvystytą centralizuotą šilumos ir vėsumos tiekimą turinčioms šalims. Kongrese dalyvauja ne tik centralizuoto šilumos tiekimo bendrovių vadovai ar specialistai, bet ir Europos Komisijos, bei daugelio šalių valstybinių bei savivaldybių įstaigų aukšto lygio pareigūnai, mokslininkai, investuotojai, įrangos gamintojai. Renginio metu vyksta tarptautinė paroda, teminiai seminarai, susitikimai, diskusijos, gamybos įmonių pristatymai, techninės išvykos į objektus, įvairūs visuomeniniai renginiai.

2021 m. gegužės 3-5 d. įvyksiantis aukščiausio lygio Europos šilumininkų kongresas bus naudingas Lietuvai, nes leis pasidalinti vertingiausia patirtimi. Užsienio  ekspertus labai domina mūsų technologinė patirtis, inovacijos, privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas. Lietuvos šilumos ūkio rinkos dalyviai galės susipažinti su pažangių Skandinavijos ir kitų šalių šilumos tiekimo sistemų plėtojimo naujovėmis, užmegzti ryšius su šiuolaikinės įrangos gamintojais, vystytojais, o tai padės ateityje įgyvendinti naujus projektus, plačiau panaudojant aplinkos, saulės ir atliekų energiją.

Didžiausias Europoje miestų šildymo ir vėsinimo renginys šiemet pirmą kartą vyks hibridiniu formatu:
vietoje Vilniuje 2021 m. gegužės 3–5 d. 
bei nuotoliniu būdu 2021 m. kovo–liepos mėn.

RENGINIO PROGRAMA (spausti ČIA) PROGRAMOS SANTRAUKA Lietuvių kalba (spausti ČIA)

Prisijunkite prie kelionės į #21EHPcong – REGISTRUOKITĖS JAU DABAR!

Užsiregistravus iki vasario 28 d. taikomas mažesnis dalyvio mokestis