Europos energetikos sąjungos galimybės ir iššūkiai – atsinaujinantys energijos ištekliai Lietuvoje

Data2017-10-20
VietaSeimo I rūmų Konstitucijos salė

Seimo Aplinkos apsaugos ir Ekonomikos komitetai kartu su Europos atsinaujinančių išteklių energijos forumu (EUFORES) rengia apskritojo stalo diskusiją tema ,,Europos energetikos sąjungos galimybės ir iššūkiai – atsinaujinantys energijos ištekliai Lietuvoje”.

Apskritojo stalo diskusija vyks naujo EUFORES vykdomo  projekto „Atsinaujinančių išteklių energijos platforma“ rėmuose ir susijusi su naujai rengiamos atnaujintos Lietuvos Respublikos nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos klausimais. Pagrindinis tikslas – aptarti Europos Sąjungos ir nacionalinės atsinaujinančių išteklių energijos politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimus, taip pat pasikeisti nuomonėmis apie veiksmingą atsinaujinančių išteklių energijos politikos formavimą visoje ES, jos įgyvendinamo sunkumus ir kliūtis bei pasiūlyti sprendimus. Numatoma, kad diskusijoje kartu su Lietuvos Respublikos Seimo nariais dalyvaus Europos Parlamento nariai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovai, ekspertai, verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Apskritojo stalo diskusija vyks 2017 m. spalio mėn. 20 d. (penktadienį) 9.00-13.00 val. Seimo I rūmų Konstitucijos salėje.

Pridedame diskusijos programą lietuvių ir  anglų kalbomis.

 

Registracija į renginį iki 2017 spalio 18 (trečiadienio) 12.00 val. šiais el.pašto adresais:  rasa.matuseviciute@lrs.lt; rasa.duburaite@lrs.lt.

 

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti.

 

Daugiau informacijos tel. 2396190, 2396756.