Informacinis renginys: Moksliniai tyrimai ir inovacijos klimato, energetikos ir judumo sričių sprendimams

Data2024-05-06
VietaOnline

Kviečiame į nuotolinį informacinį renginį

2024 m. gegužės 6 d. 9:00 – 11:30 val.

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, ekrano kopija, žalias, Šriftas Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Renginyje apžvelgsime „Europos horizonto“ 5 veiksmų grupės „Klimatas, energetika, judumas“ 2024 metų kvietimus bei supažindinsime su galimybėmis įgyvendinti mokslo tyrimų bei inovacijų projektus atsinaujinančios energijos, darnaus judumo ir prisitaikymo prie klimato kaitos temomis.

Praktines dalyvavimo „Europos horizonto“ projektų konsorciumuose ir Europos partnerystėse pristatys Vilniaus Saulėtekio Tech Parko ir Transporto inovacijų asociacijos atstovės. Energetikos ministerijos Tvarios energetikos politikos grupės patarėjas Daumantas Kerežis pristatys programos „Europos horizontas“ naujienas ir svarbiausias gaires numatytas 2025-2027 m. strateginiame dokumente ir darbo programoje.

Trumpai supažindinsime su Europos Komisijos misijųPoveikiu klimatui neutralūs ir pažangūs miestai“ ir „Prisitaikymas prie klimato kaitos“ bei Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) programų galimybėmis. Aušra Šmitienė, LIFE techninės pagalbos projekto vadovė, supažindins su Europos Komisijos kvietimais teikti paraiškas pagal ES aplinkos ir klimato politikos programą LIFE. Teresė Škutaitė, Inovacijų agentūros „GreenTech Hub“ vadovė, pristatys nacionalines priemones žaliosioms technologijoms skatinti.

Renginio programą pridedame.

Registracija: https://forms.office.com/e/Se3rEd35Ta?origin=lprLink

Registruotis į renginį kviečiame iki 2024 m. gegužės 3 d.