RenOnBill vebinaras | Gyvenamųjų pastatų modernizavimas apmokant per sąskaitas už energiją: Naujos verslo galimybės energetikos įmonėms ir finansų įstaigoms

Data2021-03-26
VietaVirtualus


Gyvenamųjų pastatų modernizavimas apmokant per sąskaitas už energiją: Naujos verslo galimybės energetikos įmonėms ir finansų įstaigoms

2021-03-26 │ 12:00 – 13:30 val.
Seminaras virtualus – užsiregistravusiems dalyviams nuoroda bus atsiųsta prieš renginį.
Registracija: https://forms.gle/fknrqApvYYSHmxdU7

Gyvenamųjų pastatų modernizavimas apmokant per sąskaitas (on-bill schemes (OBS)) už energiją yra lankstus ir novatoriškas sprendimas, paspartinti renovaciją Europos Sąjungos gyvenamųjų pastatų sektoriuje. Taikant OBS schemą sąskaitos už energiją yra naudojamos kaip priemonė pastatų renovacijos investicijoms grąžinti. Tai tuo pačiu teikia naują verslo galimybę energetikos įmonėms bei finansų įstaigoms. Žengdamos į šią rinkos nišą, energetikos įmonės bei finansų įstaigos gali padidinti savo klientų skaičių, įtvirtinti savo pozicijas renovavimo rinkoje bei išplėsti savo tvarių paskolų ir paslaugų pasiūlymų portfelį.

Per pastaruosius metus OBS schema buvo sėkmingai taikoma renovuojant gyvenamuosius namus Šiaurės Amerikoje. RenOnBill projekto vykdymo metu buvo įvertintos galimybės OBS schemą taikyti Europoje. Atsižvelgus į reikšmingas skirtybes parengtas rinkinys verslo modelių, kurie turėtų potencialo paskatinti renovacijos mastą. Parengti verslo modeliai, jų charakteristikos bei taikymo galimybės bus pristatyti vebinaro metu.

Dalyvaujantys šiame seminare sužinos apie:
✔️Verslo plėtros galimybes;
✔️Pagrindines parengtų modelių savybes bei naudas;
✔️Kokį modelį pasirinkti ir pradėti veikti naujoje rinkos nišoje;
✔️Kitų rinkos dalyvių nuomonę diskutuojant vebinaro metu.

Kam šis vebinaras galėtų būti naudingas?
Pagrindinės tikslinės grupės yra energetikos įmonės ir finansų įstaigos. Taip pat labai laukiami tvarių finansinių instrumentų specialistai, politikos formuotojai, investuotojai ir visi specialistai, norintys sužinoti apie OBS schemas.

Pranešėjas(-ai): dr. Aušra Pažėraitė, Lietuvos energetikos institutas
Moderatorius: dr. Rolandas Urbonas, Lietuvos energetikos institutas

Daugiau informacijos galite rasti apsilankę https://www.renonbill.eu/. Jei turite klausimų, kreipkitės į dr. Aušrą Pažėraitę (ausra.pazeraite@lei.lt) arba dr. Rolandą Urboną (rolandas.urbonas@lei.lt). Prašome atkreipti dėmesį, kad vebinaras bus iš dalies įrašomas (tik pristatymas, diskusijos nebus įrašomos).