Seminaras apie fiksuotųjų sumų finansavimo modelį (angl. lump sum) „Europos horizonto“ projektuose

Data2022-04-06
VietaVirtualus renginys

Lietuvos mokslo tarybos nacionaliniai kontaktiniai atstovai (NCP) bendradarbiaudami su kolegomis iš Estijos bei Latvijos mokslo tarybų bei Lenkijos Nacionalinio tyrimų ir plėtros centro biuru Briuselyje kviečia į seminarą „Lump sum in Horizon Europe: practical insights“, kuris vyks  š. m. balandžio 6 d. 11–13 val. nuotoliniu būdu.

Renginys skirtas pristatyti Europos Komisijos (EK) iniciatyvas ir naujoves, susijusias su fiksuotųjų sumų finansavimo modeliu (ang. lump sum) programoje „Europos horizontas“ ir projektų, kuriuose jau taikomas šis supaprastintas finansavimo būdas, vykdytojų praktinėms įžvalgoms.

Pranešimą apie fiksuotųjų sumų finansavimo modelio taikymą „Europos horizonte“ skaitys EK Mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato „Horizonto“ programų finansavimo paprastinimo skyriaus direktorius Ulrich Genschel. Vokietijos, Čekijos ir Lietuvos institucijos, taikančios šį modelį savo vykdomuose projektuose, pasidalins gerąja patirtimi ir pristatys iššūkius, su kuriais susiduria.

Seminaras vyks „Zoom“ platformoje anglų kalba. Programoje numatytos klausimų ir atsakymų bei diskusijos sesijos (atsisiųsti programą).

Registracija – iki balandžio 4 d. Kviečiame registruojantis pateikti jums rūpimus klausimus.

Papildomą informaciją teikia NCP Veronika Norušė e. p. veronika.noruse@lmt.lt.