Seminaras „CERN Incubator: Accelerate Your Business to Another Level“

Data2021-05-22
VietaVirtualus renginys

Kauno mokslo ir technologijų parkas kviečia mokslininkus, tyrėjus, dirbančius su įvairiomis biomedicinos, fizikos, elektronikos inovacijomis, dalyvauti technologijų vystymo programoje ir išplėtotų CERN technologijų pagrindu kurti bei komercializuoti savo inovatyvius produktus.

✔️ Išsamiau programą, jos veiklas ir CERN ekspertų konsultacijas pristatysime anglų kalba vyksiančiame nuotoliniame seminare balandžio 22 d. 11 val. ryte. Registracija ir daugiau informacijos: CERN seminaras.

CERN kompetencijos ir technologijos apima tokias sritis kaip dalelių greitintuvai, dalelių spindulio instrumentacija ir kontrolė, šaldymas ir ventiliacija, kriogenika, detektoriai ir jutikliai, ultra-grynas vakuumas, industrinių sistemų valdymas ir simuliacija, informacinės ir ryšių technologijos, magnetai, mechanikos, medžiagų ir elektros inžinerija, metrologija, optoelektronika ir mikroelektronika, radiacijos sauga ir stebėsena, radijo dažnių technologijos, superlaidumas, robotika, duomenų ir skaitmeniniai mokslai, dalelių trekinimas ir kalorimetrija. Dažniausiai jos taikomos aeronautikos ir astronautikos, kylančių technologijų, medicinos ir biomedicinos technologijų, saugos, aplinkosaugos, pramonė 4.0, kultūros paveldo sektoriuose.

📌Įmonių paraiškos priimamos iki 2021 m. gegužės 1 d. Daugiau informacijos apie atrankos sąlygas ir paraiškos formą galima rasti CERN inkubatoriaus Lietuvoje internetiniame puslapyje www.cern.lt/inkubatorius.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!