The Business Booster by InnoEnergy (Amsterdamas)

Data2017-10-25
VietaAmsterdam RAI Exhibition and Convention Centre

The Business Booster by InnoEnergy

Didesnės galimybės švariosios energetikos inovacijoms Europoje

Europos švariosios energetikos inovacijų variklis – „The Business Booster“ – yra vienintelis renginys, pritraukiantis visus svarbiausius tvariosios energetikos žaidėjus. Šiemet jis vyks spalio 25-26 d. Amsterdame. Renginį, kurio šių metų tema yra spartesnis perėjimas prie švariosios energetikos,  organizuoja InnoEnergy.

„The Business Booster“ kasmet pritraukia daugybę dalyvių: nuo novatoriškų startuolių, smulkių bei vidutinių įmonių iki jau įkurtų bendrovių, siekiančių diegti novatoriškus sprendimus. Renginyje taip pat dalyvauja ir valdžios atstovai.

„Europoje vyksta švariosios energetikos revoliucija, tačiau ji vyksta nepakankamai greitai. Norėdami sustabdyti klimato kaitą ir pasiekti išsikeltus ambicingus tikslus, turime labiau stengtis ir spartinti švariosios energetikos inovacijas“, – teigia Diego Pavia, „InnoEnergy“ generalinis direktorius.

„„The Business Booster“ ne tik sujungia daugiau švariosios energetikos novatorių nei bet kuris kitas renginys, bet ir suteikia rinkos atstovams, investuotojams ir viešojo sektoriaus įstaigoms tiesioginę prieigą prie pažangiųjų technologijų ir naujų verslo modelių. Šis renginys – tai vieta, kur vyksta susitarimai ir kuriamos partnerystės, kad švariosios energetikos inovacijos pradėtų veikti praktiškai ir mes pajustume jų privalumus“, – teigia D. Pavia.

„The Business Booster“ svečiai ne tik turės progą dalyvauti visose konferencijos sesijose, pagrindinėje parodoje, bet taip pat ir dideles galimybes atveriančiose susipažinimo sesijose. 2016 m. vykusiame renginyje Barselonoje dalyvavo 690 konferencijos dalyvių ir 149 parodos dalyviai iš 132 šalių. Iš viso įvyko 720 min susipažinimo sesijų ir 420 min pristatymo sesijų. Šiemet Amsterdame planuojama įrengti gyvą inovacijų parodos zoną.

„98 proc. praėjusių metų „The Business Booster“ dalyvių teigė, kad būtinai šį renginį rekomenduotų kitiems. Taigi esame tikri, kad konferencijos vertė peržengia pačios konferencijos ribas“, – sako Elena Bou, „InnoEnergy“ Inovacijų direktorė.

„Nėra jokio tikslo skatinti startuolius, o vėliau mažinti jiems paramą. Taigi mes siekiame remti partnerius ir jų kuriamas inovacijas visuose etapuose, ypač padedame jiems produktų komercializavimo metu. Svarbios ne tik investicijos, bet ir verslo patarimai, mentorystė, kurie yra gaunami tokių renginių kaip „The Business Booster“ metu“, – priduria E. Bou.

Išankstinė registracija į renginį vyks iki liepos 31 d. Daugiau informacijos: tbb.innoenergy.com

 

Daugiau informacijos:

Rosie Williams, „Aspectus”; el.p.: rosie.williams@aspectuspr.com; Tel.: +44 (0) 20 7092 8127

 

Apie InnoEnergy remiamą „The Business Booster”

„The Business Booster“ yra InnoEnergy renginys, sutraukiantis visas suinteresuotas puses, siekiančias kurti tvariąją energiją. Renginys vyks spalio 25-26 d. Planuojama, kad jame dalyvaus tvariosios energetikos novatoriai, pagrindiniai rinkos veikėjai, investuotojai ir viešojo sektoriaus institucijos. Galimybė suinteresuotoms pusėms susitikti vienoje vietoje sukuria palankias ir patrauklias bendradarbiavimo ir galimų partnerysčių užmezgimo sąlygas. Šių metų tema – švariosios energetikos inovacijų skatinimas. Ją kaip vieną svarbiausių sričių kuriant švarią Europą yra įvardijusi ir Europos Komisija. „The Business Booster“ – Europos švariosios energetikos inovacijų katalizatorius.

Apie InnoEnergy

InnoEnergy siekia skatinti tvariosios energetikos inovacijas Europoje.

„InnoEnergy“ remia ir investuoja į inovacijas bet kuriame etape – nuo mokyklinio suolo iki kliento. Organizacijos partnerių tinklas leidžia megzti ryšius visoje Europoje, suvedant išradėjus ir pramonę, absolventus ir darbdavius, mokslininkus ir verslą, verslininkus ir rinkas.

„InnoEnergy“ dirba trijose pagrindinėse inovacijų plėtojimo srityse:

  • Švietimo, kuris padeda išugdyti išmanančius ir ambicingus darbuotojus, kurie supranta tvarumo reikalavimus ir rinkos poreikius.
  • Inovatyvių projektų įgyvendinimo, kai idėjos, išradėjai ir verslas kuria komerciškai perspektyvius produktus ir technologijas, sukuriančias vertę vartotojui.
  • Verslo kūrimo paslaugų, kurios padeda tvarius verslus kuriantiems verslininkams ir startuoliams plėsti Europos energetikos ekosistemą siūlant savo inovatyvius produktus.

Šių disciplinų sujungimas padeda didinti kiekvienos iš jų poveikį, pagreitina rinkai parengtų sprendimų kūrimą ir kuria tinkamą aplinką parduoti ir įgyvendinti inovatyvius sprendimus.

„InnoEnergy” buvo įkurta 2010 m. Ją remia Europos inovacijų ir technologijų institutas (EIT).