Susisiekimo ministerijoje apdovanoti 8-ojo studentų baigiamųjų darbų transporto tematika konkurso nugalėtojai ir prizininkai

Susisiekimo ministerijoje gruodžio 15 d. apdovanoti 8-ojo studentų baigiamųjų darbų transporto tematika konkurso nugalėtojai ir prizininkai. Konkurso dalyviai baigiamuosiuose darbuose nagrinėjo su transporto ekonomika, automobilių ir jų dalimis, tiltais ir eismo sauga, geležinkelio parametrais, uosto plėtra, aviacinėmis kompozicijomis, darniu judumu ir kelių danga susijusias temas.

Dalyvių baigiamuosius darbus vertino ir nugalėtojus išrinko Susisiekimo ministerijos ir sektoriaus įmonių komisija, sudaryta iš 21 nario.

„Siekiame parodyti, kad susisiekimo sektorius nėra vien apie transportą – esame susiję su inovacijomis, pažanga, inžinerija ir ateities technologijomis. Tad ši sritis labai perspektyvi ateities specialistams. Kartu su susisiekimo ministru ir komanda labai palaikome akademinę bendruomenę ir matome didžiulę sėkmę bendradarbiaujant susisiekimo sektoriui, mūsų įmonių atstovams ir mokslui“, – renginio metu sakė komisijos pirmininkė, susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė.

Konkurso komisija vertino trijų pakopų studentų darbus – bakalauro, magistro ir doktorantūros: Trečiosios studijų pakopos kategorijoje nugalėjo LEI tyrėjo dr. Eimanto Neniškio daktaro disertacija „Integruotas transporto ir energetikos sektorių dekarbonizacijos mažiausiais kaštais vertinimas“. Sveikiname!