Tauragėje vyko konferencija „Žali ir gyvybingi miestai“

Šių metų spalio 26-ąją dieną Tauragė kvietė žengti Žaliuoju Kultūros sostinės keliu. Čia vyko konferencija „Žali ir gyvybingi miestai“. Konferencija sukvietė 8 pirmaujančius Lietuvos ekspertus tam, kad atsakytų į klausimus iš išmaniųjų miestų, žaliosios infrastruktūros, tvarios statybos, bendruomenių įtraukimo ir kitų aktualių sričių.

Konferencijos metu Romualdas Petraitis pristatė Lietuvos Žaliųjų savivaldybių nacionalinį tinklą ir Lietuvos energetikos instituto kartu su Tauragės savivaldybe vykdomą projektą Energy Equilibrium (Energijos pusiausvyra).

„Labai džiugu, kai darnumo ir tvarumo iniciatyvos ateina iš aktyvių žmonių ir bendruomenių, bet taip pat svarbu, kad miestų vadovai šias iniciatyvas palaiko. Nuostabu, kad aktyvūs ir iniciatyvūs Tauragės savivaldybės žmonės sugebėjo savo miestą įtraukti į 100 klimatui neutralių ir išmanių Europos miestų sąrašą. Iš šios dienos konferencijos supratau, kad tiek Tauragės miestui, tiek ir jų vadovams abipusiai labai pasisekė.“ – po konferencijos įspūdžiais dalinosi Žaliųjų savivaldybių tinklo koordinatorius R. Petraitis.