Vandenilio energetikos asociacijos naujienlaiškis (2023 m. gruodis)

Baigiasi 2023 metai, kurie buvo labai svarbūs vandenilio technologijų plėtrai ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šiame naujienlaiškyje aptariame svarbiausius rezultatus, projektus, iniciatyvas, mokslinius projektus ir finansavimo kryptis artimai ateičiai. Džiugu, kad Kauno ir Vilniaus gatvėse šiais metais važinėjo vandenilinis autobusas! Tikimės, kad žaliasis vandenilis kitais metais bus pradėtas gaminti Vilniuje ir Klaipėdoje, ir kad į gatves išriedės pirmieji vandeniliu varomi autobusai.

Puiku, kad buvo pristatytos Lietuvos vandenilio strategijos gairės, Vandenilio energetikos asociacija įsijungė į didelės apimties Vandenilio slėnio projektą BalticSeaH2.

Naujienlaiškyje aptariame „Clean Hydrogen Monitor“ kuris kasmet leidžiamas „Hydrogen Europe“ ir pristato kiekybinius bei kokybinius rodiklius, kurie seka žaliojo vandenilio rinkos Europoje vystymosi būklę. Taip pat aptariame Dubajuje (JAE) lapkričio-gruodžio mėnesiais įvykusios 28-oji Jungtinių Tautų (JT) šalių konferencijos (COP28) rezultatus.

Naujienlaiškyje rasite ir nuorodas į kitas svarbias vandenilio technologijų naujienas ir numatomus renginius.

Gero skaitymo!

Naujienlaiškiui atsisiųsti sekite nuorodą žemiau:

Visus Vandenilio energetikos asociacijos naujienlaiškius galite rasti adresu:
https://www.h2lt.eu/lt/dokumentai/