Konferencija „Inovacijos žemės ir miškų ūkyje: naujausi tyrimų rezultatai praktikai“

Sausio 31 d. 10 val.  kviečiame dalyvauti konferencijoje INOVACIJOS ŽEMĖS IR MIŠKŲ ŪKYJE: NAUJAUSI TYRIMŲ REZULTATAI PRAKTIKAI Akademijos kultūros centre (Stoties g. 9, Akademija, 58343 Kėdainių r.). Programa

Būtina registracija iki sausio 25 d.: https://forms.gle/7n9bLtE4kwnQCbd27

Šios konferencijos tikslas – suburti mokslo, verslo, viešojo sektoriaus bei plačiosios visuomenės atstovus diskusijai apie inovacijų žemės ir miškų ūkyje svarbą bei iššūkius kylančius kuriant ir diegiant inovacijas. Renginio metu ne tik išgirsite pranešimus, dalyvausite diskusijoje, bet ir turėsite galimybę gyvai susipažinti su LAMMC kuriamais produktais, užmegzti ryšius su juos kuriančiais mokslininkais.

 
conference banner

Bendrų KTU-LSMU-VDU-LEI projektų ataskaitinė konferencija

Kviečiame į bendrų KTU-LSMU-VDU-LEI projektų ataskaitinę konferenciją, kuri vyks 2023 m. vasario 2 d. nuo 14.00 iki 17.00 val.

Konferencijos vieta – Kauno technologijos universiteto miestelio biblioteka, salė „Amphitheatre“, Studentų g. 48, Kaunas.

Registracija į konferenciją: https://forms.office.com/e/CuUpc2VEyh

Kviečiame projektų vykdytojus ir visus suinteresuotuosius dalyvauti konferencijoje.

Maloniai laukiame!

Konferencija „Agrariniai ir miškininkystės mokslai: naujausi tyrimų rezultatai ir inovatyvūs sprendimai“

Šiemet LAMMC veikla besidominčiųjų laukia naujovė. Mokslinė ataskaitinė konferencija Agrariniai ir miškininkystės mokslai: naujausi tyrimų rezultatai ir inovatyvūs sprendimai vyks ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu.

Detali nuotolinių diskusijų programa ir MS Teams nuorodos paspaudus pavadinimą

Informacinis renginys Lietuvos pareiškėjams apie „Europos horizonto“ pažangos sklaidos (angl. Widening Participation) sritį

Lietuvos mokslo tarybos NCP 2023 m. sausio 10 d. kviečia tyrėjus ir mokslo vadybininkus į informacinį renginį apie „Europos horizonto“ sritį „Pažangos sklaida ir Europos mokslinių tyrimų erdvės plėtra“ (angl. Widening Participation).

Renginyje bus pristatytos naujos darbo programos finansavimo galimybės – TwinningExcellence HubsHop-On“ – gerosios praktikos pavyzdžiai, kuriuos pristatyts kviestiniai svečiai iš Lietuvos ir Čekijos.

Renginio programa.

Renginis vyks nuotoliniu būdu „MS Teams“ platformoje, prisijungimo nuoroda bus atsiųsta sausio 9 d.

Daugiau informacijos apie „Pažangos sklaidos ir Europos mokslinių tyrimų erdvės plėtros“ sritį – Tarybos tinklapyje.

Turite klausimų? Prašome kreiptis į „Pažangos sklaida ir Europos mokslinių tyrimų erdvės plėtra“ NCP Aureliją Povilaikę e. p. aurelija.povilaike@lmt.lt.

Registracija – iki 2023 m. sausio 9 d. 12 val.

Registracijos forma – čia.

Diskusija: Ateities miestai – be CO2 emisijos ir su žalia energija: kaip šio tikslo sieks Lietuvos savivaldybės?

diskusijos reklaminis baneris

Nuo Vilniaus iki Tauragės, nuo mokslo iki verslo – visi užsidegę žaliųjų savivaldybių vizija. Turėtų būti labai neblogai, užsukite!

O jei gąsdina pūga, gyvą transliaciją iš šiltų namų stebėti galite čia:
https://lnkd.in/eS32tVGN

Gruodžio 12 d. Seime vyks diskusija “Ateities miestai – be CO2 emisijos ir su žalia energija: kaip šio tikslo sieks Lietuvos savivaldybės?”. Diskusijos iniciatorius – Seimo narys, Laikinosios parlamentinės darbo grupės “Žaliosios savivaldybės – 2030” pirmininkas Andrius Bagdonas

 
renginio programa

COST informacinis renginys

Lietuvos mokslo taryba kviečia tyrėjus ir mokslo vadybininkus į COST programos internetinį informacinį renginį skirtą supažinti su dalyvavimo COST programoje būdais, nacionalinėmis dalyvavimo taisyklėmis ir išgirsti gerosios praktikos pavyzdžių.

COST – Europos šalių tarpvyriausybinis bendradarbiavimas mokslo ir technologijų srityje (angl. European Cooperation in Science and Technology) skatina atvirus, įtraukius jaunųjų ir patyrusių tyrėjų iniciatyva kuriamus bendradarbiavimo tinklus – COST veiklas.

Renginys vyks nuotoliniu būdu gruodžio 15 d. Renginio pradžia – 15 val.

Registruotis ir pateikti klausimus kviečiame iki gruodžio 13 d.

Registracija: https://www.lmt.lt/lt/visuomenes-informavimas/renginiai/2315/cost-informacinis-renginys/r231

EIT RawMaterials Awareness Day

EIT RawMaterials Awareness Day promo banner

Šių metų gruodžio 2 d. kviečiame Jus dalyvauti EIT RawMaterials Awareness Day renginyje, kurio metu bus pristatoma kritinių žaliavų reikšmė Lietuvos pramonės sektoriui, elektronikos prietaisų perdirbimo svarba ir tendencijos bei žiedinės ekonomikos produktų kūrimo įrankiai.
Renginio metu verslo, mokslo ir studijų atstovams bus pristatomos finansavimo ir mentorystės galimybės EIT RawMaterials tinkle bei startuolių sėkmės atvejai.

Renginys vyks KTU Bibliotekos amfiteatre (Studentų g. 48, Kaunas), o renginio transliaciją bus galima stebėti internetu (KTU Startup Space Facebook puslapyje).

Kviečiame užsiregistruoti į renginį ir gauti priminimą su renginio nuoroda.

Registracija čia: bit.ly/AwarenessDay2022

Vieta: KTU Biblioteka arba ONLINE
Renginio kalba – lietuvių.

Daugiau informacijos Facebook’e: https://www.facebook.com/events/1543997419378524

Pilna renginio programa

Mokymai „Europos kosmoso pramonės ypatumai ir lazerių sektoriaus galimybės kosmose“

ESA logo

Inovacijų agentūros „Space Hub LT“ ir Europos kosmoso agentūros (EKA) vardu lapkričio 25 d. kviečiame Jus į mokymus „Europos kosmoso pramonės ypatumai ir lazerių sektoriaus galimybės kosmose“. Renginys aktualus įmonėms, startuoliams, mokslo ir studijų institucijoms bei visiems, kurie domisi bendradarbiavimu su EKA. Renginys sudomins teikusius arba besiruošiančius teikti mokslinių tyrimų ir inovacijų paraišką EKA pasirenkamosioms programoms.

Pirmojoje, mokymų dalyje, dalyviai turės galimybę susipažinti su šiomis Europos kosmoso aktualijomis:

Antrojoje renginio dalyje dalyvių laukia seminaras su įmonės „Sat4Space” vadove Yoanna-Reine Nowicki-Bringuier, kuri Lietuvos lazerių, detektorių, optinių komponentų, optoelektronikos ir optinių dangų sričių atstovams pristatys galimybes veikti Europos kosmoso srityje. Yoanna-Reine turi 15 metų patirtį kosmoso optronikos srityje, kurią įgijo dirbdama Europos kosmoso agentūroje, taip pat versle ir moksle. Įmonė “Sat4Space” teikia konsultacines ir mokslinių tyrimų paslaugas optronikos sistemų kosmose klausimais.

 Renginys vyks anglų kalba.

 

KUR? „Technopolis Nova“ salė „Kastytis“, V. Gerulaičio g. 10, Vilnius. 

 

KADA? Lapkričio 25 d. 9-16 val.

 

REGISTRACIJA: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=sPOTA-_tY0GZOBUodyn0hRkat4LiV3hCnQphBJeth8pUQURHTTJJSk5RWkNGQzFNQUZGUzRHUUhRVy4u

 

PROGRAMA

08.45 – 09.00 Registration

09.00 – 09.05 Welcome to participants

09.05 – 09:25 Introduction to ESA, ESA activities and missions – part 1 [S. Airey – ESA, Head of Capability & Country Support Division]

09:25 – 10.45 Overview of the European Space Industry Market [P. Lionnet, O. Lemaitre, Eurospace]  – online

10:45 – 11:15 Coffee break

11.15 – 12.30 Introduction to ESA, ESA activities and missions – part 2 [S. Airey – ESA, Head of Capability & Country Support Division]

12.30 – 14.00 Lunch break

14.00 – 15.30 Workshop. European Space market for lasers, detectors, optical components, opto-electronics and optical coatings [Yoanna-Reine Nowicki-Bringuier, Sat4Space]

15.30 – 16.00 Q&A and coffee break

 

 

Lapkričio 24 d. vyks EKA stažuočių absolventams ir studentams renginys, visa informacija ir registracija čia.

VDU karjeros diena „Mano karjera 2022: ko tikisi darbdavys?“

KTU WANTed karjeros dienos 2022

👉 Spalio 26 d. nuo 10:00 val. iki 16:00 val. kviečiame aplankyti LEI stendą KTU WANTed karjeros dienose 2022, Žalgirio arenoje!

KTU WANTed karjeros dienos 2022 – tai didžiausias Baltijos šalyse studentų, moksleivių ir įmonių kontaktų bei karjeros planavimo renginys, kurį jau 18-us metus organizuoja Kauno technologijos universitetas.

Renginys skirtas aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams, planuojantiems savo karjerą, šalies mokyklų moksleiviams, besidomintiems ateities darbo rinkos tendencijomis, jų laukiančiomis specialybėmis, verslo ir viešojo sektoriaus įmonėms ir organizacijoms, siekiančioms pristatyti save ir pritraukti talentingus savo srities specialistus.

Plačiau: https://karjerosdienos.ktu.edu/