LEI projektai: tyrėjų karjeros patrauklumo skatinimas institute

Projekto tikslas – išanalizuoti galimybes bei pasiruošti gaires ir veiksmų planą žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos (HRS4R) įsidiegimui, siekiant paskatinti tyrėjų karjeros patrauklumą Lietuvos energetikos institute.

Europos komisija Mokslo institucijoms rekomenduoja įsidiegti Mokslininkų chartijos nuostatas savo žmogiškųjų išteklių valdymo strategijoje, siekiant tapti patrauklesnėmis tyrėjams, ieškantiems naujo darbdavio ar naujos vietos savo mokslinių projektų vykdymui.

LEI nusprendė pasirengti tyrėjų karjeros patrauklumo skatinimo gaires ir veiksmų planą. Gairės ir veiksmų planas bus orientuoti į pasirengimą įdiegti žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos (HRS4R) nuostatas, su tolimesniu tikslu siekti „Žmogiškųjų išteklių valdymo meistriškumo MTEP“ apdovanojimo (angl. „Human Resource Excellence in Research“ award) institutui, kuriuo viešai pripažįstamos mokslinių tyrimų institucijos, padariusios pažangą derinant savo žmogiškųjų išteklių politiką su Mokslininkų chartijoje išdėstytais principais.

Plačiau: https://www.lei.lt/projektas/pasirengiant-idiegti-hrs4r/

Finansuoja Europos Sąjunga NextGenerationEU 2021‒2027 metų ES fondų ir (arba) Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo „Naujos kartos Lietuva“ priemonės (EGADP) lėšomis, pagal sutartį Nr. 10-040-T-0012.