Autocisternos – puspriekabės iš naujų DUPLEX plienų sukūrimas ir pateikimas ES rinkai

ES fondų investicijos 2014-2020 m.Lietuvos verslo paramos agentūros logotipas

Akcinė bendrovė „Astra LT“ kartu su partneriu Lietuvos energetikos institutu įgyvendina projektą „Autocisternos – puspriekabės iš naujų DUPLEX plienų sukūrimas ir pateikimas ES rinkai“, Nr. J05-LVPA-K-04-0017, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Projekto tikslas:
Akcinė bendrovė „Astra LT“ yra viena seniausių ir didžiausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje. Įmonė kuria ir gamina nerūdijančio plieno talpas, talpyklas, slėginius indus ir kitus gaminius maisto, chemijos, medicinos ir kitų pramonės šakų įmonėms. Įmonės sukurta ir pagaminta produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Siekdama išnaudoti turimą patirtį ir rinkos potencialą įmonė siekia sukurti itin gerai izoliuotą, lengvesnę autocisterną-puspriekabę iš naujų itin aukštų mechaninių savybių medžiagų – DUPLEX plienų. Įgyvendindama projektą įmonė bendradarbiaus su Lietuvos energetikos instituto mokslininkais.

 
Projekto biudžetas: 1 040 963,20 €
Skirtas finansavimas: 609 327,19 €
Projekto vykdymo trukmė: 2019-02-22 – 2021-06-30

 
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo ir vykdomas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ 01.2.1-LVPA-K-828 priemonę „Intelektas. bendri mokslo–verslo projektai“.

Projekto vykdytojai

Vardas, pavardė kabinetas tel. nr. el. paštas

Instituto atstovas
 
Egidijus Babilas 105-AK +37037401914 Egidijus.Babilas@lei.lt

Projekto vykdytojai
 
Marijus Šeporaitis 17-BRK +37037401921 Marijus.Seporaitis@lei.lt
Justina Jaseliūnaitė 15-BRK Justina.Jaseliunaite@lei.lt
Remigijus Janulionis 434-AK +37037401918 Remigijus.Janulionis@lei.lt
Stasys Gasiūnas 17-BRK +37037401921 Stasys.Gasiunas@lei.lt
Audrius Graževičius 255-AK +37037401922 Audrius.Grazevicius@lei.lt