Praktika Lietuvos energetikos institute suteikia galimybę tapti mokslininkų komandos dalimi

Praktika Lietuvos energetikos institute suteikia galimybę tapti mokslininkų komandos dalimi, įgyti naujų įgūdžių bei dirbti su naujausia pasaulinio lygio moksline įranga. 2023-2024 mokslo metais privalomąją ar savanorišką praktiką LEI atliko 22 studentai iš tokių studijų programų kaip Medžiagų fizika ir nanotechnologijos, Pramoninė biotechnologija, Taikomoji chemija, Taikomoji matematika, Taikomoji fizika, Multimedijos technologijos, Informacinės sistemos, Mechanikos inžinerija, Ekonomika ir vadyba ir kt.

Taikome lankstų grafiką priimdami praktikai ir vasaros metu. Praktiką institute šiuo metu atlieka studentai iš Lietuvos, Italijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Prancūzijos. Studentas iš Prancūzijos, Polytech Orléans inžinerijos mokyklos, praktiką atlieka LEI Degimo procesų laboratorijoje: „Atlikdamas praktiką Lietuvos energetikos institute dirbu plazminio degimo srityje – renku, apdoroju ir analizuoju eksperimentinius duomenis. Man patinka, kad neturiu apsiriboti skaičiavimais, galiu dalyvauti visame tyrimų procese, tai suteikia man gilesnį supratimą ir galiu jaustis iš tikro prisidėjęs prie tyrimų. Komanda čia maloni ir svetinga, buvo lengva pritapti ir mėgautis darbu“ – savo patirtimi dalijasi praktikantas Simon Tixier.

Į praktiką LEI kviečiami studentai, studijuojantys ar įgiję bakalauro/magistro laipsnį matematikos, fizikos, chemijos, energetikos, termoinžinerijos, medžiagų inžinerijos, elektros inžinerijos, mechanikos, aplinkos inžinerijos, gamtos mokslų, ekonomikos kryptyse.

Kviečiame prisidėti prie Žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo ir prisijungti prie LEI komandos!

Praktikos pasiūlymai LEI: https://www.lei.lt/karjera/praktika/