Plazmos sukeltų efektų tyrimas efektyviose energetinėse atliekų perdirbimo technologijose išgaunant vandenilį

Projekto programa
Vykdymo laikotarpis
2021.12.15 -
Projekto statusas
Vykdomas
Projekto lentelė
DB nuoroda
Lietuvos mokslo taryba

Plazmos sukeltų efektų tyrimas efektyviose energetinėse atliekų perdirbimo technologijose išgaunant vandenilį

 

Projekto ID (LMT): P-LUP-22-66

Projekto numeris LEI vidaus apskaitoje: 15-2055.22.23

Projekto koordinatorius: Lietuvos energetikos institutas

Projekto partneriai: Ukrainos Nacionalinės mokslų akademijos Dujų institutas

Skirtas finansavimas: 12487 Eur

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Ukrainos švietimo ir mokslo ministerijos bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje programa 2022-2023 m.

 

Lietuvos mokslo taryba

Projekto vykdytojai

Vardas, pavardė kabinetas tel. nr. el. paštas

Instituto atstovas
 
Vitas Valinčius 116-LK +37037401896 Vitas.Valincius@lei.lt

Projekto vykdytojai
 
Vidmantas Jauniškis 049-LK +37037401878
Mindaugas Aikas 06-LK +37037401867 Mindaugas.Aikas@lei.lt
Dovilė Gimžauskaitė 110-LK +37037401866 Dovile.Gimzauskaite@lei.lt
Viktorija Grigaitienė 113-LK +37037401898 Viktorija.Grigaitiene@lei.lt
Romualdas Kėželis 108-LK +37037401894 Romualdas.Kezelis@lei.lt
Rolandas Uscila 112-LK +37037401901 Rolandas.Uscila@lei.lt