Consultancy services for the implementation of a remediation project in Turkey

Projekto programa
Vykdymo laikotarpis
2020.03.22 - 2022.02.28
Projekto statusas
Vykdomas
Projekto lentelė

Projekto dalyviai:
Aslan Avcı Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş., Turkija
Lietuvos energetikos institutas, Lietuva

Projekto vykdytojai

Vardas, pavardė kabinetas tel. nr. el. paštas

Instituto atstovas
 
Egidijus Babilas 105-AK +37037401914 Egidijus.Babilas@lei.lt

Projekto vykdytojai
 
Gintautas Dundulis 434-AK +37037401918 Gintautas.Dundulis@lei.lt
Remigijus Janulionis 434-AK +37037401918 Remigijus.Janulionis@lei.lt
Algirdas Kaliatka 223-AK +37037401903 Algirdas.Kaliatka@lei.lt
Raimondas Pabarčius 424-AK +37037401919 Raimondas.Pabarcius@lei.lt
Andrius Slavickas 224-AK +37037401810 Andrius.Slavickas@lei.lt
Marija Tamoševičiūtė 319-AK +37037401927 Marija.Tamoseviciute@lei.lt
Aurimas Tonkūnas
Mindaugas Vaišnoras 414-AK +37037401954 Mindaugas.Vaisnoras@lei.lt