Administravimo padalinys (01)

Direktorius
Sigitas Rimkevičius
Dr.

Projektai

Projektai Lietuvoje

ES Struktūrinių fondų parama

1
2014-2020 ES fondų investicijų ženklas

Lietuvos energetikos institutas įgyvendina projektą „LEI Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų perdavimo centro (MTEPIPC) antreprenerystės veiklos skatinimas“ Nr.Daugiau

2
ES fondų investicijos 2014-2020 m.

2018 m. vasario 7 d. Lietuvos energetikos institutas (LEI) ir viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) pasirašė sutartį vykdyti projektą Nr. 01.2.2-CPVA-K-703-01-Daugiau

Darbuotojai

Vardas, pavardė pareigos kabinetas tel. nr. el. paštas
Direkcija  
Sigitas Rimkevičius direktorius 204-AK +37037401924 Sigitas.Rimkevicius@lei.lt
Rimantas Bakas Direktoriaus pavaduotojas 443-AK +37037401930 Rimantas.Bakas@lei.lt
Andrius Tamošiūnas direktoriaus pavaduotojas 232-AK +37037401999 Andrius.Tamosiunas@lei.lt
Daiva Šiaučiūnienė kokybės sist. vadovė 228-AK +37037401808 Daiva.Siauciuniene@lei.lt
Rolandas Urbonas direktoriaus pavaduotojas 406-AK +37037401832 Rolandas.Urbonas@lei.lt
Vidaus audito tarnyba  
Rita Polianskienė vidaus audito tarnybos vadovė 207-AK +37037401803 Rita.Polianskiene@lei.lt
Raštinė, archyvas  
Rūta Vaškienė administratorė-referentė 201-AK +37037401805 rastine@lei.lt
Zita Cvilikienė vadybininkė 402-AK +37037401828 Zita.Cvilikiene@lei.lt
Simonas Mikalauskis komunikacijos ir viešųjų ryšių vadybininkas 403-AK +37037401826 Simonas.Mikalauskis@lei.lt
Adomas Minkevičius viešųjų ryšių specialistas 403-AK +37037401826 Adomas.Minkevicius@lei.lt
Aistė Stragienė Archyvarė 330-AK +37037401848 Aiste.Stragiene@lei.lt
Buhalterija  
Irena Dundulienė Vyriausioji buhalterė 235-AK +37037401807 Irena.Dunduliene@lei.lt
Danutė Janušauskienė vyriaus. buh. pavaduotoja 239-AK +37037401806 Danute.Janusauskiene@lei.lt
Aušra Drūtienė vyresn. buhalterė 215-AK +37037401989 Ausra.Drutiene@lei.lt
Ilona Kieliuvienė buhalterė 215-AK +37037401989 Ilona.Kieliuviene@lei.lt
Violeta Plikšnienė ekonomistė 234-AK +37037401831 Violeta.Pliksniene@lei.lt
Violeta Pšilenskienė buhalterė 227-AK +37037401979 Violeta.Psilenskiene@lei.lt
Asta Šimkonienė vyr. buhalterė 229-AK +37037401817 Asta.Simkoniene@lei.lt
Rima Žigutienė vyr. buhalterė 213-AK +37037401818 Rima.Zigutiene@lei.lt
Personalo skyrius, doktorantūra, teisininkai  
Svetlana Petraitienė personalo skyriaus vadovė 217-AK +37037401815 Svetlana.Petraitiene@lei.lt
Indrė Kasčionienė personalo skyriaus darbuotoja 216-AK +37037401816 Indre.Kascioniene@lei.lt
Jolanta Kazakevičienė studijų administratorė 233-AK +37037401809 Jolanta.Kazakeviciene@lei.lt
Neringa Mažutaitė teisininkė 405/1-AK +37037401823 Neringa.Mazutaite@lei.lt
Informacinių technologijų skyrius  
IT servisas 104-AK +37037401854 it@lei.lt
Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų perdavimo centras (MTEPIPC)  
Rimantas Levinskas MTEPIPC vadovas 208-AK +37037401804 Rimantas.Levinskas@lei.lt
Mindaugas Milieška MTEPIPC technologijų ir paslaugų perdavimo vadybininkas 109-LK +37037401895 Mindaugas.Milieska@lei.lt
Gediminas Naujokas ekonomistas +37068569790
Lukas Stakėla analitikas +37068890379 lukas@rtolithuania.com
Mindaugas Šimonis Teisininkas +37068747344 mindaugas.simonis@vdu.lt
Kita  
………. ……….. rūmų budintis 101-AK +37037401814